Tuna Çelik Kapı

Biz kimiz ?

 

“Tunalar Grup” 1972 yılından beri faaliyet göstermekte olup Tuna Çelik Kapı olarak 35.000 m2 açık, 20.000 m2 kapalı alanda yıllık 40.000 adet üretim kapasitesine sahiptir. Gerek yurt içinde gerekse yurt dışında zengin çeşit ve uygun fiyat ile liderliği hedefleyen Tuna Çelik Kapı; TSE Kalite Belgesi sahibidir ve ISO 9001:2000 Kalite sistem belgesi ile kalitesini taçlandırmıştır.

 

Siparişten başlayıp, montaj sonu anahtar teslimine kadar her aşamayı kusursuzca gerçekleştirerek, koşulsuz müşteri memnuniyeti hedeflemektedir. İnşaat sektöründeki partnerlerine, toplu inşaat projelerinde, isteğe bağlı özel imalatı ve modelleri ile her türlü ihtiyacına hızlı cevap verebilmektedir.

 

Sektöründe lokomotif güç olmayı hedefleyen Tuna Çelik Kapı müşterilerine daha yakın olmak için kıtaların birleştiği kentte İstanbul’da tüm sipariş, dağıtım, montaj ve satış sonrası hizmetlerini gerçekleştirmek için 2003 yılında  Uluay Ltd. Şti’ ile distribütörlük için el sıkıştı.

 

Uluay Ltd. Şti. Türkiye'de alışıla gelmiş çelik kapı satış tarzının aksine oluşturduğu “KAPI MARKET” konseptiyle açtığı showroomlarıyla 800 farklı model ve farklı standarttaki çelik kapıyı bir arada müşterilerinin beğenisine sunmuştur. Uzman satış kadrosuyla gerek kurumsal gerek bireysel müşterilerine farklı kombinasyonlardaki çelik kapılar hakkında kıyaslama imkanı sunmakta ve aynı zamanda kullanım şartları olarak en ideal ürünü belirlemek için danışmanlık hizmeti vermektedir. 

Uluay, Tuna Çelik Kapı’larına verilen garanti ve montaj sonrası servis hizmetini koşulsuzca yerine getirmektedir. İnşaat sektöründeki “çözüm ortağı” rolünü kusursuzca oynayarak, tüm montaj ve gezici servis ekibini kendi bünyesinde bulundurmaktadır. Böylece her durumda hızlı çözümler gerçekleştirmektedir. Tuna Çelik Kapıyı sektördeki alternatiflerinden ayıran en büyük özelliği budur.

 

 

 

 

 

           ÜSTÜN MONTAJ FARKIMIZ
 VE
GENEL OLARAK DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN HUSUSLAR

 

·         Kaliteli ve normlara uygun iyi bir çelik kapı tanımı yapabilmek için sadece üretim ve üretimle ilgili unsurlardan  bahsetmek eksik ve hatalı olacağı gibi çelik kapıda  geri dönüşü olmayan olumsuzluklar doğuracaktır. Güvenli ve uzun ömürlü bir çelik kapı için, üretim aşaması kadar önemli olan ve maalesef tüketicilerin çoğu zaman dikkat etmediği en önemli evre; montaj evresidir. Montajda yapılan hatalar maalesef daha sonraları müşteriyi çelik kapı değişimine kadar götürebilecek hayati sorunlarla karşı karşıya bırakmaktadır.

·         Tüm çelik kapılarımızı, şirketimiz bünyesinde bulunan, kalifiye ve çelik kapılarımızı tanıyan tecrübeli ekiplerce montajı yapılmaktadır.

·         Montaj standartlarımız ve kalite kriterlerimiz showroomlarımızda perakende müşterilerimize verdiğimiz hizmetle aynı olup montaj aynı titizlikle yapılmaktadır.

·         Ülkemizde çelik kapı montajın yaygın olarak “köpüklü” olarak adlandırılan şekilde yada kasa içerisine bir kaç noktadan metal parçalar monte edilerek dolgu malzemesiz yapılmaktadır. Maalesef gerek maliyet gerek zaman olarak ucuz ve kısa süren bu montaj türü satıcıyı memnun ettiği gibi müşteriyi memnun edememektedir.

·         İlk bakıldığında önemsiz gibi görüne bu detay,  maalesef  hırsızlıkların çok yüksek bir oranda bu tür montaj yapılan çelik kapılarda olduğu gerçeğini değiştirmemektedir. Bunun yanı sıra ısı-ses izolasyonunun sağlanması  açısından çok yetersiz kalmaktadır. Tüm bu olumsuzlukları ortadan kaldıran montaj şekli ise;  pahalı, zahmetli ve uzun sürmesine rağmen “betonlu montaj”dır. Yine de önemi vurgulanması gereken nokta ise betonlu montajın profesyonelce yapılması gerektiğidir…

·         Siparişten, anahtar teslimine kadar her evrede özenerek kaliteli olmasına çabalayan ekibimiz montajı tamamlanan çelik kapılarınızı temizleyerek betondan kaynaklanan görüntü kirliliğine de son vererek anahtarlarınızı teslim eder.

·         Çelik kapılarınızın siparişini mümkün olduğunca inşaatınızda ki kaba işler bittikten sonra verilmelidir.

·          Çelik kapı montajı yapıldıktan sonra  yaklaşık 24 saat içinde (beton kuruyuncaya kadar) çok kullanılmamalıdır.

·         Çelik kapı kanat ve kasasının arasına bir şey sıkışmamasına dikkat edilmelidir.

·         Çelik kapı kesinlikle ıslak ve deterjanlı bezle silinmemelidir.

·         Çelik kapınızın rutin bakımında menteşe ve kilit dili haricinde hiçbir yere yağ sürülmemelidir.

·         Teknik sorunlar fazla geciktirilmeden yetkili servise bildirilmelidir.
www.uluay.com

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !